هفتمین دوره مسابقات رنکینگ ناین بال آقایان برگزار می شود

هفتمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد در رشته ناین بال ویژه آقایان به میزبانی هیات بولینگ و بیلیارد استان تهران از تاریخ 13 لغایت 18 تیر ماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، این مسابقات در رده سنی آزاد و به صورت انفرادی برگزار می شود. نفرات شرکت کننده دارای امتیاز می باشند و نتایج بدست آمده در این مسابقات در رنکینگ کشوری رشته پاکت بیلیارد محاسبه  و نفرات برتر رنکینگ به اردوهای تیم ملی معرفی می شوند.سایر شرایط شرکت در این مسابقات به قرار زیر می باشد:
 
-          بر اساس تعداد شرکت کنندگان جوایزی به صورت نقدی به نفرات اول تا چهارمو مدال به نفرات برتر این مسابقات به تفکیک زیر اهدا خواهد شد.
نفراول: حضور یک هفته ای در آکادمی قطر 
نفر دوم: 10.000.000 ریال
نفر سوم: 6.000.000 ریال
نفر چهارم: 6.000.000 ریال
نفرات پنجم تا هشتم: 3.000.000 ریال
-          به با اخلاق ترین بازیکن از نظر کمیته برگزاری مسابقات جایزه به مبلغ 1.000.000 ریال  اهدا خواهد شد.
-          مسابقات به صورت دو حذفی برگزار می گردد و پس از صعود نفرات، بصورت تک حذفی ادامه پیدا خواهد کرد.
-          قرعه کشی ساعت 16:00 مورخ   12/04/1392 می باشد.
-          مکان  قرعه کشی: فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران
-          بازی ها در مرحله دو حذفی  4 از 7 گیم و در مرحله تک حذفی در پایان دوره اول از سوی کمیته برگزاری مسابقات اعلام خواهد شد.
-          مهلت ثبت نام تا ساعت 12:00 روز 11/04/1392 می باشد و طبق مصوبه  هیات رئیسه  فدراسیون رنکینگ نفر اول تا هشتم  رشته اسنوکر  اجازه شرکت در مسابقات پاکت بیلیارد را نداشته و بالعکس. در ضمن نفرات اول تا هشتم رنکینگ پاکت بیلیارد در جدول تک حذفی وارد می شوند.
-          داشتن کارت بیمه ورزشی و معرفی نامه هیات مربوطه جهت شرکت در مسابقات و همچنین  همراه داشتن دو قطعه عکس 4×3 الزامی است.
-          ورودیه مسابقات برای هر بازیکن مبلغ 750.000 ریال می باشد که می بایست به شماره حساب  922105/93 بانک ملت بنام هیات بولینگ و بیلیارد استان تهران  واریز گردد. لازم بذکر است فیش های واریزی باید به شماره تماس 66706695  فکس شود. (نام شرکت کندده بالای فیش واریزی خوانا نوشته شود.)
-          بازیکنان شرکت کننده می بایست دارای لباس فرم  مصوب فدراسیون (تی شرت سه دکمه یقه دار، شلوار پارچه ای و کفش رسمی) باشند.
-          بازیکنان می بایست حداقل 15 دقیقه قبل از شروع تایم بازی، خود را به سرداور مسابقات معرفی نمایند. در غیر اینصورت برابر قوانین برخورد خواهد شد.
- مکان برگزاری مسابقات: پایگاه قهرمانی ومرکز آموزش بیلیارد هیئت استان تهران (مجموعه شهید حیدرنیا) به آدرس: خیابان حافظ، پائین تر از خیابان انقلاب، نبش خیابان نوفل لوشاتو.
*جهت  ثبت نام و کسب اطلاعات  با شماره 66756610 جناب آقای گرجی 09354712882 تماس حاصل فرمائید.
**لازم به ذکر است ثبت نام بعد از مراسم قرعه کشی به هیچ عنوان انجام نمی شود.**
*کلیه شرکت کنندگان موظفند در صورت استفاده از هرگونه آرم و لوگوی تبلیغاتی قبلا با مسئول برگزاری مسابقات هماهنگ و مبلغ 1.000.000 ریال به حساب هیات استان واریز نمایند.
با کلیه رفتارهای غیر ورزشی و مغایر با آئین نامه برگزاری مسابقات و ضد شئونات اسلامی برخورد و فرد خاطی محروم از مسابقات خواهد شد، ضمنا در جلسه کمیته انضباطی تصمیمات قطعی برای خاطیان در نظر گرفته خواهد شد.

/ 1 نظر / 8 بازدید
fars

آيا بالاخره راهي براي کسب درآمد از اينترنت وجود دارد ؟؟؟ يک راه مطمئن و درآمدزا براي کسانيکه مايلند از صفر شروع نموده و از هيچ به همه چيز برسند درآمد بسيار زياد , آسان , مطمئن و قانوني براي صاحبان سايتها , وبلاگها و بازاريابها با هر بازديد و سابقه فعاليتي که داريد به گروه ما بپيونديد >>> و طعم واقعي پول اينترنتي را حس کنيد <<< آيا تا به حال انديشيده ايد که مي توانيد در منزل و بدون نياز به خروج از منزل حتي تا سقف 755 هزار تومان در ماه نيز درآمد داشته باشيد؟؟؟ براي کسب اطلاعات بيشتر به لينک زير مراجعه کنيد http://www.fars.eoo.ir