متن چاپ شده گفتگوی امید محمودی با ستادخبری استاردر بخش اخبار جایزه بزرگ

مدیر باشگاه پارت سنندج :مسابقات را در سطح بسیار بالایی برگزار کردیم
مدیر باشگاه پارت سنندج و برگزار کننده مسابقان انتخابی جایزه بزرگ ایت بال در استان کردستان با اشاره به سطح بالای رقابتهاو برگزاری‌آن در سطح پیکارهای کشوری  اظهار داشت: عاشق بیلیارد هستم و برای گسترش آن از هیچ اقدامی فرو گذار نخواهم کرد.

امیدمحمودی در گفت و گو با ستاد خبری استار گفت: سعی کردم مسابقات را به لحاظ  کیفی در سطح مسابقات کشوری برگزار نمایم.

وی افزود : ابن مسابقات به لحاظ پوشش ورزشکاران ٰ داوران ٰ امکانات ولوازم و فضای برگزاری در شرایط کاملا استاندارد برگزار شد و ورزشکاران در فضای بسیار خوبی رقابتهای خود را پیگیری کردند .

برگزار کننده مسابقات استان کرذستان شهر سنندج  ادامه داد: برای برگزاری این رقابتها ٰ باشگاه را کاملا تعطیل کردم و دو میز را با شرایط استاندارد برای مسابقات مهیا نمودم .

وی با اشاره به سطح بالای بیلیارد بازان این استان دررشته ایت بال اظهارداشت: من باتوجه به جایگاه ورزشکاران استان امکانات را برای آنها مهیا کردم تا مسابقات در شرایط خوبی پیگیری شود.

مدیر باشگاه پارت در سنندج استقبال عمومی از رشته های بیلیاردی را مطلوب توصیف کرد و ادامه داد : رقابتها به قدری به هم نزدیک بود که اگر نگاهی به نتایج مسابقات بیاندازید خواهید دید که نوید بهرامیان برنده مسابقات انتخابی سنندج به سختی از سدبعضی از حریفان خود گذشت .

وی افزود : بهرامیان یکی از ورزشکاران خوب این استان است اما ما هم اکنون آرمین محمودی و آزاد منصوری را هم به عنوان کسانی که سهمیه مسابقات نهایی را به خاطر رنکینگشان دارند درمسابقات یزد داریم.

محمودی گفت: کردستان با حضور 3 نماینده مدعی مسابقات خواهد بود چرا که نوید بهرامیان ٰ منصوری و محمودی درشرایط مطلوبی به سر می برند و خود را برای رقابتی سخت در یزد  آماده می کنند .

وی تاکید کرد : هر چند پیش بینی برای این مسابقات سخت است ٰ اما من مطمئن هستم تیم کردستان جزء 8 نفر خواهند بود .

مدیر باشگاه پارت سنندج درخصوص پذیرفتن میزبانی مسابقات گفت: من عاشق رشته بیلیارد هستم و از هر اقدامی که باعث رشد و توسعه این رشته خواهد شد دریغ نخواهم کرد .

وی افزود : هر چند بیشتر باشگاهها به دنبال درآمد زایی هستند اما من فکر می کنم بایدبخشی ار امکانات در مسیر رشد و گسترش این رشته در دو بخش همگانی و قهرمانی قرار بگیرد.
محمودی ادامه داد:  این رقابتها را خودم و یک داور آذری به نام بهنام رستمی  قضاوت کردیم .
/ 0 نظر / 7 بازدید