امیر خرسند و معین خدری قهرمان ناین بال تیمی ایران شدند

 امیر خرسند و معین خدری با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسیدند و مقام قهرمانی این دوره از مسابقات کشوری پاکت بیلیارد را به خود اختصاص دادند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد،‌ در دیدار فینال مسابقات کشوری پاکت بیلیارد تیمی استان فارس در رشته ناین بال که صبح امروز راس ساعت 11 آغاز شد، محمدرضا فرشاد و مهدی راسخی به مصاف امیر خرسند و معین خدری رفتند و در نهایت امیر خرسند و معین خدری موفق شدند با نتیجه 3 بر 2 به برتری برسند و مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کنند. قضاوت دیدار فینال را اسماعیل حسن زاده برعهده داشت.
بدین ترتیب محمدرضا فرشاد و مهدی راسخی به مقام نایب قهرمانی رسیدند و سهیل واحدی، ‌ساسان لشکری، مجید پورمراد و حسین دشتی مشترکا به مقام سومی این دوره از مسابقات پاکت بیلیارد در رشته ناین بال نایل شدند.
آقایان منصور مقدم، رضا صادق نژاد، مرتضی ایرانمنش، امیر هاشمی نسب و حسن اسماعیل زاده از استان کرمان، صمد فرشاد، نوید نویدیان و اسمائیل خادمی از استان فارس، علی دشت بزرگی از استان خوزستان و آرمین قلی پور از استان تهران قضاوت این دوره از رقابت ها را برعهده داشتند. منصور مقدم به عنوان سرداور و رضا شکری به عنوان نماینده فدراسیون و مسئول برگزاری مسابقات نیز در این رقابت ها حضور داشتند.
مسابقات کشوری پاکت بیلیارد تیمی استان فارس در رشته ناین بال با حضور 56 شرکت کننده در 28 تیم از تاریخ 11 لغایت 14 دی ماه به میزبانی هیات بولینگ و بیلیارد استان فارس در هتل آرین شیراز برگزار شد.


/ 0 نظر / 13 بازدید