نهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیاردبوشهر

 

نتایج مرحله دو خذفی :

مهدی راسخی  4 – 1 امیرحسین باقری فرد
آرمین محمودی 4 – 1 حامد عبدعلی پور
وحید باقی 1 – 4 امیر یکرنگ دوست
سینا دشتستانی 2 – 4 رضا زحمتکشان
محمود علی نسب 0 – 4 سام رسول زاده
احسان باستان 1 – 4 محسن شیرازبختی
مرتضی کامل 4 – 2 رضا سالارزایی
امیر خورسند 4 – 2 میلاد صالحی
علی مقصود 4 – 1 روزبه ضرغامیان پور
علیرضا محمدی 4 – 1 رضا ماجدی
 احسان بهنام 4 – 2 حسین دشتی
عباس محمدی 4 – 1 عباس سلمان
یاشین هاشم زاده 4 – 2 محمد دک نما
آریا فلاحتی 4 – 1 رضا باقرپور
شهاب آراد 4 – 3 حامد احمدزاده

حسن زراعتگر 4 – 3 سیدرضا ارشد
محمدعلی پردل 4 – 0 حمیدرضا حقیقی
مسیح موحد 4 – 2 حسام اسکندری
رضا معصومی 4 – 2 محمد راستی
سیدرحیم معین السادات 4 – 2 رضا عظیمی
 ارسلان دبیریان 0 – 4 سعید صالحی
آرمین قلی پور 2 – 4 ابراهیم ستوده فرد
مهدی احمدی 1 – 4 ساسان لشکری
مجید قره گزلو 4  – 1 حمید فردوس مکان
تختی زرعکانی  4 – 0 امید حسینی
 محمدرضا فرشاد 4– 1 ابراهیم طلایی
طهماسب خرمی  4 – 1 کوروش نعمت زاده
عباس شیرزاد 4 – 1 وحید دشتی پور
رامین اسماعیل زاده 4 – 3 محمدنبی شاه زمانی
رحمان سلیمانی 4 – 3 بابک میرزایی
ایمان تنگستانی 4 – 2 سامان اخوت
مجید پورمراد 4 – 1 مهدی قائد زاده

دور حذفی

مرحله یک سی و دوم

مهدی راسخی – آرمین محمودی
امیر یکرنگ دوست – رضا زحمتکشان
سام رسول زاده – محسن شیرازبختی
مرتضی کامل – امیر خورسند
 تختی زرعکانی – محمدرضا فرشاد
طهماسب خرمی – عباس شیرزاد
رامی اسماعیل زاده – رحمان سلیمانی
ایمان تنگستانی – مجید پورمراد
 علی مقصود – علیرضا محمدی
احسان بهنام – عباس محمدی
یاشین هاشم زاده – آریا فلاحتی
شهاب آراد – حسن زراعتگر
 محمدعلی پردل – مسیح موحد
رضا معصومی – سیدرحیم معین السادات
سعید صالحی – ابراهیم ستوده فرد
ساسان لشکری – مجید قره گزلو

مرحاه یک شانزدهم

آرمین محمودی 6 – 0 امیر یکرنگ دوست

محسن شیرازبختی 1 – 6 امیر خورسند

علی مقصود 6 – 5 احسان بهنام

آریا فلاحتی 4 – 6 حسن زراعتگر

 محمدعلی پردل 6 – 1 سیدرحیم معین السادات

ابراهیم ستوده فرد 2  – 6 مجید قره گزلو

تختی زرعکانی  6 – 3 عباس شیرزاد

رحمان سلیمانی 4 – 6  مجید پورمراد

مرحله یک هشتم نهایی

محمدعلی پردل 6 – 1 مجید قره گزلو

تختی زرعکانی  6 – 3 مجید پورمراد

آرمین محمودی 2 – 6 امیر خورسند

علی مقصود 6 -  5 حسن زراعتگر

مرحله یک چهارم نهایی

تختی زرعکانی 7 – 2 محمدعلی پردل

علی مقصود 7 – 2 امیر خورسند

 

فینال

تختی زرعکانی 8 – 5 علی مقصود

 

بدین ترتیب تختی زرعکانی موفق به کسب مقام قهرمانی  این دوره از مسابقات شد و علی مقصود به مقام نایب قهرمانی رسید و محمدعلی پردل و امیر خرسند مشترکا به مقام سومی نهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد آقایان در رشته ایت بال نایل شدند.

گفتنی است قضاوت این دوره از رقابت ها را آقایان فرهاد قشقایی، محمدعلی جعفری، صمد فرشاد، نوید نویدیان، اسماعیل خادمی، علی دشت بزرگی، عبدالرحیم رئیسی، فرهاد محمدی، حسین فخاری، مهدی احتشام، حسین بیابانی مقدم و حسام قابلی برعهده داشتند.

آقایان عباس لرستانی زاده به عنوان سرداور، نصرالله جعفری به عنوان ناظر فدراسیون و هومن صمیمی در سمت مسئول برگزاری مسابقات در این رقابت ها حضور داشتند.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور علی اصغر فوادیان،‌ دبیر فدراسیون؛ عبدالخالق برزگرزاده، رئیس شورای شهر  بوشهر؛ ندا عبدالله زاده، مسئول کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر بوشهر؛ گورکی، عضو شورای شهر بوشهر؛ صالح احمدی، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، حسین پوربهی، رئیس حراست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، سیدعلی وکاء، نماینده رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان بوشهر، اعضای هیات استان، جمعی از ورزشکاران، داوران و مربیان ورزش های بیلیاردی برگزار شد.

نهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد آقایان در رشته ایت بال به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، تحت عنوان جام بزرگ سیراف به میزبانی هیات بولینگ و بیلیارد استان بوشهر از تاریخ 25 لغایت 29 آذر ماه برگزار شد.

لازم به ذکر است که قضاوت دیدار فینال را حسین بیابانی مقدم برعهده داشت.

/ 0 نظر / 13 بازدید