نتایج روز نخست رنکینگ ایت بال بوشهر
نویسنده : امیدمحمودی - ساعت ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٩/٢٧
 

قابل ذکر است آرمین محمودی در روز دوم یک بازی ساعت 13 وبازی بعدیش را ساعت 17 برگزار کرد که خوشبختانه هر دو بازی را با برد پشت سر گذاشت وبه مرحله بعدی مسابقات سعود کرد

نتایج روز نخست ایت بال بوشهر


 

نخستین روز از نهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد آقایان در رشته ایت بال با انجام 60 دیدار به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، نخستین روز از نهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد آقایان در رشته ایت بال به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، تحت عنوان جام بزرگ سیراف به میزبانی هیات بولینگ و بیلیارد استان بوشهر با انجام 60 دیدار به پایان رسید و نتایج زیر به دست آمد:
مهدی بشیری 2 – 4 ابراهیم طلایی
حمیدرضا تنگ کرمی 1 – 4 کوروش نعمت زاده
مهدی قائدزاده 4 – 2 حامد بابکی
محسن شیرازبختی 4 – 2 سعید باقر
علی انبارکی 4 – 2 نصیر فرخنده
مجتبی نیازی 3 – 4 رضا سالارزایی
محمود علی نسب 4 – 1 پیام رحیم اف
ارسلان دبیریان 4 – 1 ابراهیم ستوده فرد
حسین شجاعی 4 – 1 سجاد قاسمی
امیر احمدی 2 – 4 حمید آکخواه
امیرحسین باقری فرد 1 – 4 حمید باقی
رحمان سلمانی 4 – 1 حمید فردوس مکان
عارف بیت سیاح 2 – 4 سعید اکبری
حمیدرضا حقیقی 4 – 3 آیدین زالپور
احسان باستان 4 – 0 سیدعلی موسویان
مهدی احمدی 4 – 2 محمد دک نما
روح الله صادقی 2 – 4 فاضل پریشان
ایلیا هندی 2 – 4 عباس خرمی
رامین اسماعیل زاده 4 – 0 روزبه غلامیان پور
یاشین هاشم زاده 4 – 1 محمد راستی
علی وهاب 4 – 0 پدرام غضنفری
حامد صانعی 4 – 1 عبدالله کمال انصاری
عباس سلمانی 4 – 3 محمدنبی شاهزمانی
محمدرضا فرشاد 4 – 1 حسام اسکندری
علیرضا عباسی 1 – 4 ابراهیم طلایی
کوروش نعمت نژاد 4 – 2 محمدمهدی اسماعیلی
عباس محمدی 4 – 1 حمیدرضا تنگ کرمی
احسان بهنام 4 – 0 مهدی بشیری
سعید باقر 4 – 0 حیدری
حامد بابکی 4 – 0 داوود پرچم
ایمان تنگستانی 4- 0 مهدی قائدزاده
آریا فلاحتی 4 – 2 محسن شیرازبختی
علی انبارکی 0 – 4 محمود علی نسب
نصیر فرخنده 1 – 4 پیام رحیم اف
رضا سالارزایی 1 – 4 ابراهیم ستوده فرد
ارسلان دبیریان 4 – 2 مجتبی نیازی
سجاد قاسمی 1 – 4 امیرحسین باقری فرد
حسین شجاعی 3 – 4 وحید باقی
حمید آکخواه 1 – 4 حمید فردوس مکان
رحمان سلیمانی 4 – 1 امیر احمدی
سعید اکبری 1 – 4  سیدعلی موسویان
احسان باستان 4 – 1 عارف بیک سیاح
آیدین زالپور 0 – 4 محمد دک نما
مهدی احمدی 4 – 1 حمیدرضا حقیقی
فاضل پریشان 1 – 4 روزبه ضرغلامیان
روح الله صادقی 2 – 4 رامین اسماعیل زاده
عباس خرمی 0 – 4 محمد راستی
یاشین هاشم زاده 4 – 0 ایلیا هندی
پدرام غضنفری 1 – 4 محمدنبی شاه زمانی
عباس سلمانی 4 – 3 علی وهاب
عبدالله کمال انصاری 1 – 4 حسام اسکندری
محمدرضا فرشاد 4 – 0 حامد صانعی
امیررضا تنگ کرمی 4 – 0 ابراهیم طلایی
علیرضا عباسی 3 – 4 عباس محمدی
محمدمهدی اسماعیلی 1 – 4 مهدی بشیری
احسان بهنام 4 – 1 کوروش نعمت نژاد
مهدی قائدزاده 4 – 0 حیدری
ایمان تنگستانی 4 – 1 سعید باقر
داوود پرچم 2 -  4 محسن شیرزادبختی
آریا فلاحتی 4 – 0 حامد بابکی
در نوبت صبح روز دوم این رقابت ها نیز دیدارهای زیر برگزار شد:
طهماسب خرمی 4 – 2 امیر حسینی
حسین دشتی 4 – 0 فرشاد ابراهیمی
عماد نظری 0 – 4 محمد محمودآبادی
امیر یکرنگدوست 3 – 4 شهاب آراد
محمد آزاد 4 – 2 میلاد صالحی
مسیح موحد 4 – 2 محمدرضا کیانی
عباس شیرزاد 4 – 1 رضا باقرپور
عیسی آقابابایی 4 – 3 احسان روستا
آرین درویشی 2 – 4 علیرضا محمدی
ساسان لشکری 3 – 4 محمد نظری
پیام رحیم اف 0 – 4 رضا سالارزایی
ابراهیم ستوده فرد 4 – 0 علی انبارکی
امیرحسین باقری فرد 4 – 1 امیر آکخواه
امیر فردوس مکان 4 – 3 حسین شجاعی
سعید اکبری 2 – 4 محمد دکنما
حمیدرضا حقیقی 4 – 3 سیدعلی موسویان
محمد راستی 4 – 2 فاضل پریشان
روزبه ضرغلامیان پور 4 – 3 عباس خرمی
علی وهاب 3 – 4 حسام اسکندری
محمد نبی شاه زمانی 4 – 0 حامد صانعی
دیدارهای نوبت عصر روز دوم به همراه نتایج متعاقبا اعلام خواهد شد. 


 
 
 



ابزار هدایت به بالای صفحه

دریافت کد رای گیری