نتایج دومین روز از هشتمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد (تن بال)
نویسنده : امیدمحمودی - ساعت ٥:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/۱
 

هشتمین دوره مسابقات رنکینگ تن بال آقایان برگزار می شود


دومین روز از هشتمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد آقایان در رشته تن بال با انجام 47 دیدار به پایان رسید.

 

بازیکنان کردستانی بارنگ قرمز مشخص شده اند

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، نتایج این مسابقات که به صورت دوحذفی برگزار شد به قرار زیر می باشد:
امیر مباشر (4)- امیر یکرنگ دوست (3)
روزبه جوانمردی (4) - ناصر جم (3)
احسان ملکی (4) - سید اکبر لوئی (3)
ارسلان دبیریان (4) - فرشاد ابراهیمی (2)
صادق چمیده (4) - یاشین هاشم زاده (3)
آکو حبیبی (4) - عباسی (عدم حضور = 0)
علیرضا محمدی (4) - احسان بهنام (1)
مهدی احمدی (4) - شایان طاهری (2)
علی خجسته (4) - میلاد صالحی (1)
محمد شاه زمانی (4) - نیک نژاد ( عدم حضور = 0 )
سید علی موسویان (4) - عادل اطاعت (1)
رحمان سلیمانی (4) - هادی مرادی (3)
پوریا فیضی (4) - محمد رضا جواهری (1)
کمال افخمی (4) - حامد صانعی (0)
صادق رزمی (4) - رحمان هارونی (3)
آرمان حسین بیگی (4) - نوید مرادی (1)
جواد نصرالله زاده (4) - آرمین قلی پور (2)
سامان اخوت (4) - محمد عزیزی (2)
امیر احمدی (4) - عبدی ( عدم حضور = 0 )
ارسیا طلاساز (4) - آکو حبیبی (2)
سالار زایی (4) - صادق چمیده (2)
رضا معصومی (4) - سینا صمدی (2)
اشکان رزی (4) - میلاد بیات (3)
مهدی احمدی (4) - رضا غلامی (3)
خشایار دبیری (4) - محمد نبی شاه زمانی (3)
حسین دشتی (4) - سید علی موسویان (2)
رسول قربانی (4) - رحمان سلیمانی (2)
عماد نظری (4) - پوریا فیضی (0)
مرتضی ترابی (4) - کمال افخمی (1)
صادق رزمی (4)- سید حمید کرمانی (3)
رحیم کاسب داننده (4) - آرمین جسین بیگی (2)
امیر یکرنگ دوست (4) - جواد نصرالله زاده (3)
سامان اخوت (4) - سید اکبر لوئی (0)
ارسیا طلاساز (4) - رضا سالار زایی (0)
مهدی احمدی (4) - علیرضا محمدی (1)
پوریا پور محمد (4) - امیر احمدی (0)
رضا معصومی (4) - میلاد صالحی (0)
فرشاد ابراهیمی (4) - اشکان رزی (1)
رحیم کاسب داننده (4) - ناصر جم (1)
رسول قربانی (4) - محمد راستی (3)
هیمن کوخی (4) - خشایار دبیری (1)
صادق رزمی (4) - مرتضی ترابی (3)
سامان اخوت (4) - پوریا پور محمد (2)
فرشاد ابراهیمی (4) - رضا معصومی (3)
هیمن کوخی (4) - حسین دشتی (3)
رحیم کاسب داننده (4) - امیر یکرنگ دوست (3)
محمد راستی (4) - عماد نظری (1)
گفتنی است با پایان مراحل دوحذفی، نفرات برتر راهی مرحله یک سی و دوم شدند.
نتایج مراحل تک حذفی این دوره از مسابقات نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.


 
 
 



ابزار هدایت به بالای صفحه

دریافت کد رای گیری