خالد اسماعیلی در محمع عمومی سالیانه فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشوری
نویسنده : امیدمحمودی - ساعت ٤:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۸
 

محمع عمومی سالیانه فدراسیون بولینگ و بیلیارد برگزار شد


محمع عمومی سالیانه فدراسیون بولینگ و بیلیارد برگزار شد

تاریخ : 1391/8/16

  مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون بولینگ و بیلیارد روز گذشته به ریاست حمید سجادی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال 90، اقدامات صورت گرفته در 6 ماهه نخست سال 91 مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
در ادامه پس از ارائه مطالبی از سوی هاشم اسکندری، رئیس و مریم اسدالهی، نایب رئیس بانوان فدراسیون بولینگ وبیلیارد، روسای هیاتهای ورزشی استان های اصقهان، خوزستان؛ جهار محال بختیاری و سرپرست منطقه 5 نقطه نظرات خود را مطرح کردند.
همچنین در این نشست علی کهندالی، نماینده کمیته ملی المپیک در خصوص رشته تازه تاسیس بولس توضیحاتی را ارائه کرد.
در پایان مجمع عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد از حمایت ها و تلاشهای سجادی، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تقدیر شد.
در این مجمع که در آکادمی ملی المپیک برگزار شد ، عبدالله زاده، رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان یزد به نمایندگی از اعضای مجمع و مسئولان فدراسیون از دکتر سجادی قدردانی کرد.

 جناب آقای خالد اسماعیلی رئیس هیئت بولینگ وبیلیارد استان کردستان با حضور خود در این مجمع از اقتدار بیلیارد استان بخصوص از هیئت های شهرستان های استان و باشگاه ها وبازیکنان مطرح این استان دفاع کرد که شرح اقدامات ایشان را متعاقبا به  عرض میرسانیم

 


 
 
 ابزار هدایت به بالای صفحه

دریافت کد رای گیری