قرعه کشی مسابقات هفدهمین رنکیگ کشوری ناین بال جلفا انجام شد
نویسنده : امیدمحمودی - ساعت ۱٠:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٥/٢٠
 


 1394/5/19 19:25

برنامه مسابقات رنکینگ کشوری ناین بال

9ball_rack_2.jpg

قرعه کشی هفدهمین دوره رنکینگ کشوری ناین بال که بیست و یکم مردادماه به میزبانی استان آذربایجان غربی (جلفا) برگزا می شود انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ قرعه کشی هفدهمین رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد در رشته ناین بال که با حضور 96 ورزشکار از سراسر کشور 21 تا 26 مردادماه در آذربایجان شرقی شهر جلفا برگزار می شود به شرح زیر است:


چهارشنبه 21 مردادماه

ساعت 9:00

مهدی راسخی – امید گلبهاری

حسین دشتی – علیرضا وهاب

محمد راستی – ارسلان دبیریان

علی خجسته – صادق یاقوتی

علی مقصود – تقی زینالی

ساعت 10:00

آریا فلاحتی – محمد موسوی

تختی زرعکانی- سروش محمد علیزاده ممتاز

حسن زراعتگر – یاشین هاشم زاده

محمدعلی پردل – فریاد میر حسینی

آرین درویشی – امیر یکرنگ دوست

ساعت 11:00

ساسان لشگری – عباس محمدی

امیر خورسند – عرفان محبی

آرمین محمودی – مرتضی مهدی نژاد

مهدی بشیری – امیر محمودی

رضا معصومی – جعفر غلامزاده

ساعت 12:00

معین خدری – اشکان محمدی

عباس برومند – آرمین قلی پور

محمد بشیری – رضا عظیمی

مهدی احمدی – علی عابدی

معین ایرانمنش – علی کاووسی

ساعت 13:00

احسان آقا حسینی – حمید فردوس مکان

حسین احمدی – مرتضی طاهر خانی

رامین اسماعیل زاده – حسین فرشباف

حسام اسکندری – سجاد شکرانه

سعید اسد پور – سیامک فتحی وینار

ساعت 14:00

سعید آتشی – آرش صیادی

سامان اخوت – ساسان شعبانی

هادی اسدی – سپهر شاهرخی

محمدمهدی اسماعیلی – عقیل شکوهیان

محسن شیراز بختی – مالک قاسمی

ساعت 15:00

افشین ادیبی – میلاد علیخواهی

رضا اعزازی – شایان شجاعیان

سجاد تورانچه – نیما دینی

رامین جوانمیری- عیسی سبزیان

امید حسینی – طهماسب خرمی

ساعت 16:00

حامد جمیلی – محمدحسین سازنده

محمد چگل – محمدحسین سعدی

حمیدرضا حقیقی – شایان رهبری

عارف بیت سیاح – سام رسول زاده

محمد کاظم بیاتی – سینا دشتستانی

ساعت 17:00

سجاد حسینی – ارسلان احمدی

مرتضی ترابی – آرش خسروی

آرمین جباریان- محمدرضا راضی

سجاد خدایاری – رضا داداش پور

افشین حبیبیان – میثم دیندارلو

ساعت 18:00

علی تیماس – سهیل سلیمانی

رامیار جوانمیری – بهزاد خرم مهترلو

میلاد حیدری – محمد رفیعی

مهدی راسخی – آرمین قلی پور

حسین دشتی- رضا عظیمی

ساعت 19:00

محمد راستی – علی عابدی

علی خجسته – علی کاووسی

علی مقصود – حمید فردوس مکان

آریا فلاحتی – مرتضی طاهرخانی

تختی زرعکانی – حسین فرشباف

ساعت 20:00

حسن زراعتگر – سجاد شکرانه

محمدعلی پردل – سیامک فتحی ونیار

آرین درویشی – آرش صیادی

ساسان لشکری – ساسان شعبانی

امیر خورسند – سپهر شاهرخی

روز پنجشنبه 22/5

ساعت 9:00

آرمین محمودی – عقیل شکوهیان

مهدی بشیری – مالک قاسمی

رضا معصومی – میلاد علیخواهی

معین خدری – شایان شجاعیان


 
 
 



ابزار هدایت به بالای صفحه

دریافت کد رای گیری