درخشش پیشکسوتان کردستانی در مسابقات اسنوکر کشوری
نویسنده : امیدمحمودی - ساعت ٥:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٥/٢٠
 

درچهارمین دوره رنکینگ کشوری اسنوکر پیشکسوتان گیلان سه بازیکن کردستانی حضور داشتند :

آقایان

1 - الله محمد مهدیان

2 - صباح صلواتی

3 - جبار هوشمندی

نتایج بازیهای نمایندگان کردستان

محمدصباح صلواتی 2– سعیدعلی قلی زاده 1

اسفندیار رفیعی 0– الله محمد مهدیان 2

محمدصباح صلواتی 1– الله محمد مهدیان 2

محمد صباح صلواتی 2- اسفندیار رفیعی 1.

الله محمد مهدیان 2- سید علی قلی زاده 1

جبار هوشمندی 2 - آرش امیر لو0

احمد فارسی 0- جبار هوشمندی 2

سعید عزیزان 0– جبار هوشمندی 2

 

نتایج کامل در ادامه مطلب:


 قرعه کشی چهارمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری اسنوکر پیشکسوتان که از 18 خردادماه آغاز می شود انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسوین بولینگ، بیلیارد و بولس، چهارمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری اسنوکر پیشکسوتان 18 تا 22 خردادماه به میزبانی استان گیلان برگزار می شود. در این دوره از رقابت ها 58 بازیکن شرکت کردند که برنامه مسابقات آن به شرح زیر است:

18/3/94 

ساعت9:00

ایرج سمیعی 2– مسعود مومنی 0

جهانگیر حبی زاده دهکردی 0 – محمدرضا محمودی 2 

اصغر امیران 0 – سید مهدی معصوم زاده 2 

مجتبی سرافرازی 2 – محمد صالحی 0 

ساعت 10:30 

مهران رحیمی 2 – قاسم نژاد حیدری 0 

مصطفی فرقدانی0 – حسین نصیری 2 

اصغر امامی مهرگانی 2– حسن میلانی 1

محمد علی ابادی 2– بیژن هاجری امجدی 1 

ساعت 12:00

عبدالامیر شیوخ اهوازی 2– ناصر وکیلی اسفندیاری 0

علی اصغر فیاض محمدی2 – عبدالحسن قنبرنژاد 1

محمد صباح صلواتی 2– سعیدعلی قلی زاده 1

عباس فرقدانی 0– مصطفی مصطفوی 2

ساعت13:30

سعید شاهسوار 2– رضا معصومی 0

احمد فارسی 0- آرش امیرلو 2

احمد عابدینی پور2- سید مقداد موسوی 1

سید شمس الدین قاضی زاده 2– جمشید وثوقی 0

ساعت 15:00

محمد ابراهیم پور مددکار 0– خلیل کویلی 2

محمد طباطبایی 2– منوچهر قسمتی 0

حسن الوی 0– شهرام زنگنه 2

امیرالله ناجی 2– علی راسخ 0

ساعت 16:30

جعفر اسلامی 2– قاسم نژادحیدری 0

علی رضا علی آبادی 0– اصغر وارسته 2 

نادر دردان 2– حسن میلانی 0

جعفر علی پور 1– علی محمدی 2

ساعت 18:00

محمود محمدی آقاجری 2- ناصر وکیلی اسفندیاری 0

اسد تقی عجمی 2– ابوالحسن قنبرنژاد0

اسفندیار رفیعی 0– الله محمد مهدیان 2

عبداالرضا فریدونی 1– شاپور هاشمی 2

روز دوم

 

ساعت 9:00

حسن حاجی لو 0- رضا معصومی 2

سعید عزیزان 0– جبار هوشمندی 2 

نادر حقیقت 0– سید مقداد موسوی 2

رضا شجاعی 1– جمشید وثوقی 2

ساعت 10:30

محمدابراهیم پور مددکار 2- مسعود مومنی 0

محمد طباطبایی 2– محمدرضا محمودی 0 

حسن الوی 1– سید مهدی معصوم زاده2 

امراله ناجی 2– محمد صالحی 0 

ساعت 12:00 

جعفر اسلامی 2– حسین رشیدی 0

علیرضا علی آبادی 1– حسین نصیری 2

نادر دردان 2– اصغر امامی مهرگان 0 

جعفر علی پور 0– بیژن هاجری امجدی 2

ساعت 13:30 

محمود محمدی آقاجری 2– عبدالامیر شیوخ اهوازی 0 

اسد تقی عجمی 2– علی اصغر فیاض محمدی 1 

اسفندیار رفیعی 1– سعید علی قلی زاده 2 

عبدالرضا فریدونی 2– مصطفی مصطفوی1 

ساعت 15:00 

حسن حاجیلو 2– سعید شاهسوار 1 

سعید عزیزیان 0- آرش امیرلو 2 

نادر حقیقت 0– احمد عابدینی 2 

رضا شجاعی 2– سید شمس الدین قاضی زاده 1 

ساعت 16:30

ایرج سمیعی 0– خلیل کویلی 2

جهانگیر حبیب زاده دهکردی0 – منوچهر قسمتی 2

اصغر امیران 0– شهرام زنگنه 2

مجتبی سرافرازی 2- علی راسخ 0

ساعت 18:00

مهران رحیمی 2– حسین رشیدی 0

مصطفی فرقدانی 0– اصغر وارسته2

 

محمد علی آبادی 2– علی محمدی 0

محمد صباح صلواتی 1– الله محمد مهدیان 2

 نتایج آخرین مرحله دوره ای رنکینگ کشوری پیشکسوتان

ساعت 9:00

عباس فرقدانی 0- شاپور هاشمی 2

احمد فارسی 0- جبار هوشمندی 2

ایرج سمیعی 2- محمدابراهیم پور مددکار 0

جهانگیر حبیب زاده دهکردی 0- محمد طباطبایی 2

ساعت 10:30

اصغر امیران 2 – حسن الوی 1

مجتبی سرافرازی 0- اسداله ناجی 2 

جعفر اسلامی 2- مهران رحیمی 0

مصطفی فرقدانی 2- علیرضا علی آبادی 0

ساعت 12:00

محمد علی آبادی 2- جعفر علی پور0

محمد صباح صلواتی 2- اسفندیار رفیعی 1

عباس فرقدانی 0- عبدالرضا فریدونی 2

خلیل کویلی 2- مسعود مومنی 0

منوچهر قسمتی 0- محمدرضا محمودی 2

شهرام زنگنه 2- سید مهدی معصوم زاده 1

علی راسخ 0- محمد صالحی2

ساعت 15:00

قاسم نژاد حیدری 2- حسین رشیدی 0

اصغر وارسته 2- حسین نصیری 1

علی محمدی 1- بیژن هاجری امجدی 2

الله محمد مهدیان 2- سید علی قلی زاده 1

ساعت 16:30

شاپور هاشمی 2- مصطفی مصطفوی 0

جبار هوشمندی 2 - آرش امیر لو0

--------------------------------------------

بازیکنان پیشکسوت کردستانی با شایستگی توانستند از صد حریفان خود در مرحله دوره ای بگذرند و به دور حذفی  و به جمع 32نفر برتر کشور برسندولی متاسفانه در این دوره هرسه بازیهای خود را به حریفان خود واگذار کرده و از دور رقابتها کنار رفتند

-----------------------------------------

نتایج مرحله یک هشتم پایانی:

  

محمدرضا محمودی0 – امراله ناجی2

مجتبی سرافرازی 2- ایرج سمیعی 1

جعفر اسلامی 2- محمد علی آبادی 1

نادر دردان 2- اصغر وارسته 0

محمود محمدی آقاجری 2- شاپور هاشمی 0

عبدالرضا فریدونی 2- عبدالامیر شیوخ اهوازی0

آرش امیرلو 0– سید شمس الدین قاضی زاده2

رضا شجاعی 2- رضا معصومی 0

 

 

نتایج مرحله نیمه نهایی :

نادر دردان 3 - 0 رضا شجاعی

مجتبی سرافرازی  1 - 3 جعفر اسلامی

 

فینال

نادردردان3- 2جعفر اسلامی

 

بدین ترتیب نادر دردان به مقام نخست، جعفر اسلامی به مقام دوم، مجتبی سرافرازی به مقام سوم و رضا شجاعی به مقام چهارم دست یافتند.

 

 

 


 
 
 



ابزار هدایت به بالای صفحه

دریافت کد رای گیری