سیزدهمین رنکینگ مسابقات پاکت بیلیارد کشور برگزار میشود
نویسنده : امیدمحمودی - ساعت ٥:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٩/٢٦
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر: برنامه نخستین روز مسابقات رنکینگ کشوری ایت بال اعلام شد.

 

 


  سیزدهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری ایت بال آقایان از امروز سه شنبه 25 آذرماه با حضور 124 ورزشکار از سراسر کشور به میزبانی استان بوشهر به مدت چهار روز آغاز شد.مراسم قرعه کشی این رقابت ها دوشنبه 24 آذرماه با حضور موسی کشتکار معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، خواجه ئیان مسئول ورزش های بیلیاردی اداره کل، میثم خرمایی پور دبیر هیات، هومن صمیمی و حسین فخاری ناظران فدراسیون در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.



 برنامه روز نخست رنکینگ کشوری ایت بال به شرح زیر است:
ساعت 9:00

26-9-93
حمید فردوس مکان – اشکان حیدریان
علی کاووسی- سلمان جمالی
حامد رضایی – روزبه طهماسبی
محمدعلی پردل- رضا عظیمی
یاسر خواجه ایان- حسین اسدی
فاضل پریشان- امیر یکرنگ دوست
سینا دشتستانی- مرتضی رنجبر
علیرضا ماجدی- ساسان شعبانی

ساعت 10:00
سعید سلیمان پور- اسماعیل صادقی
سجاد قاسمی- روح اله صادقی
آرمین محمودی- حامد عبد علی پور
عباس خرمی- اشکان جوربندیان
مازیار شالچی- نصیر فرخنده
ساسان شهابی- روزبه فرزام بان پور
حسن زراعتگر- مهدی اسماعیلی
عارف بیت سیاح – علی عابدی

ساعت 11:00
سید محسن جبری- آرش ناروئی
احسان روستا- رضا زحمتکشان
مجید پورمراد- محمدرضا راضی
اشکان علی پور- افشین حببابیان
میلاد ساکت- مهدی رازه
محمدامین صادقی- علی باستان
امیر خرسند- علی صدیق
مسعود نویدی- احسان بهنام

ساعت 12:00
محمدامین زینعلی-  احسان باستان
مصطفی راست پور- حامد فاصله
ساسان لشگری- سجاد حسینی
پویان زخمی- داود پرچم
رامین اسماعیل زاده- یونس عرب
شهاب آرادفر- علی امیری
امیرحسین باقری فرد- رضا حسینی
آرمان گلکار فر- حامد احمدزاده

ساعت 13:00
رضا باقرپور- اشکان محمدی
امیرارسلان دبیریان- آریا درویش
محمد هلالی- مهدی بشیری
مسلم رمضانی- احسان آقا حسینی
آرمین قلی پور- رامین روحانی
محمد راستی- شایان رهبر
عباس محمدی- رضا سالار زائی
آرش حاجیان- مرتضی شجاعی

ساعت 14:00
سینا اشعری- صادق شنیده
معین خضری- امیر عشایری
طهماسب خرمی- وحید احمدی
علی خجسته- ایلیا هندی
محمد آزاد- مصیب ترابی
حسین دشتی- رضا شیرویه
عیسی سبزیان- محمد آواره
راینر بهدادی- فرشاد ابراهیمی
ساعت 15:00
حسین شهابی- سعید آواره
رضا معصومی- پدرام غضنفری
علی پاپری- کسری حمیدی
وحید ساعدی- مهدی غائب زاده
محمدرضا گلشن- حامد بردخونی
آریا فلاحتی- حمید آکخواه
رحمان سلیمانی- حسام اسکندری
آرش صیادی- علی عالی حسینی
ساعت 16:00
ابراهیم طلایی - امین حسینی
آرش خسروی- مهرداد مبین
معین ایرانمنش- بهروز رستم جبری
علی اشعری- رضا غلامی


 
 
 



ابزار هدایت به بالای صفحه

دریافت کد رای گیری