برنامه مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد(ناین بال) اعلام شد
نویسنده : امیدمحمودی - ساعت ٩:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/٢۳
 

قرعه کشی دوازدهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد(ناین بال) آقایان عصر امروز یکشنبه 23شهریورماه در محل فدراسیون انجام شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ برنامه دوازدهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد (نایان بال) که با حضور 87 ورزشکار از سراسر ایران برگزار می شود اعلام شد.این دوره از رقابت ها فردا دوشنبه 24 شهریور ماه به میزبانی هیات بولینگ و بیلیارد استان تهران - باشگاه بیلیارد مدائن واقع در نازی آباد- خیابان شهید رجایی-ابتداء خیابان مدائن – پاساژ مدائن- انجام می شود


 

تاریخ : 1393/6/23

برنامه مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد(ناین بال) اعلام شد

.
 
جدول روز نخست رقابت ها دوشنبه 24 شهریورماه
10:00 صبح
1-    کوروش نعمت نژاد- سعید براتی
2-    مرتضی ترابی- امیرحسین حسینی
3-    جلیل جعفری- حسین نوری
4-    آرمین قلی پور- محمدیزدان ولیدی
5-    میلاد محبی- رامین اسماعیل زاده
6-    سعید محمدیان- سعید فتحی
7-    همین فرجی- پرهام پورک
8-    مهدی بشیری- علی اشعری
ساعت 11:00
9-    رسول رشیدی- محسن هجری
10-    حسین احمدی- محسن شیراز بختی
11-  سعید محمدیان- آریا فلاحتی
12-  تختی زرعکانی- برنده بازی شماره 1
13-   مهدی احمدی- سینا اشعری
14-   امیر یکرنگ دوست- برنده بازی شماره 2
15-  علی مقصود- برنده بازی شماره 3
16-  امیر خورسند- سام رسول زاده
ساعت 12:00
17-  امیرارسلان دبیریان- حمید آکخواه
18-   حسن زراعتگر – عباس محمدی
19-  امیر مباشر- محمد چگل
20-  برنده بازی شماره 4- علی کاووسی
21-  برنده بازی شماره 5 – ایمان آذربو
22-  برنده بازی شماره 6- محمد راستی
23-  برنده بازی شماره 7- محمدمهدی اسماعیلی
24-  برنده بازی شماره 8- حمیدرضا درودگر
برنامه مسابقات روز دوم سه شنبه 25 شهریور:
10:00 صبح
1-    علی عابدی- وحید احمدی
2-    حسین رحمتی- امید گل بهاری
3-    سپهر شهبانی- محمدرضا آداک
4-    علی نیازیان- وحید ساعدی
5-    رحمان هارونی- سهیل سلیمانی
6-    ابراهیم طلائی- مسلم رمضانی
7-    یاشین هاشم زاده- محمدحسین پارسا
8-    علی خجسته – بهنام هدایت
ساعت 11:00
9-    مرتضی مهربانی – حامد فاصله
10-           حامد رضایی- بیژن مهری
11-           هادی مرادی- حسین سلیمانی
12-           پیمان داودیان- معین خدری
13-           مجید پورمراد- عارف بیت سیاح
14-           احسان بهنام- علی صدیقی
15-           آرمین محمودی- برنده بازی شماره 1
16-           ساسان لشگری- رضا غلامی
17-           مهدی راسخی- آرش خسروی
18-           رضا معصومی- برنده بازی شماره 2
19-           محمدعلی پردل- برنده بازی شماره 3
20-           حسین دشتی – برنده بازی شماره 4
21-           برنده بازی شماره 5- احسان آقا حسینی
22-           برنده بازی شماره 6- آرین درویشی
23-           برنده بازی شماره 7 – حسام اسکندری
24-           برنده بازی شماره 8- علی اکبرزاده لاری
25-           انتهای پیام/


 
 
 



ابزار هدایت به بالای صفحه

دریافت کد رای گیری